01 - Saint Marie Beach House

Belangrijkste voorzieningen

  • 70 m²
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers

Locatie

    De 70 m² 01 - Saint Marie Beach House Conde villa ligt op 2 km van het Tabatinga strand en beschikt over een solarium.

    Op een korte afstand van het vakantiehuis vindt u het Praia de Carapibus.

    Gasten zullen genieten van het uitzicht op de zee vanuit de 2-slaapkamer villa. 01 - Saint Marie Beach House villa beschikt over een badkamer met een apart toilet en een douche. De badkamers hebben ook handdoeken voor extra comfort.

    De accommodatie beschikt over een complete keuken, evenals een eethoek buiten voor self-catering. U kunt ook gebruikmaken van een koelkast en keukengerei om uw eigen maaltijd te bereiden. Turek Grelhados Bar serveert Braziliaanse gerechten en is op 550 meter afstand gelegen. Vervoersalternatieven in de omgeving zijn onder andere het treinstation Mandacarú, op 40 minuten met de auto.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 18:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00

    Kameropties bij 01 - Saint Marie Beach House Conde

    Gasten zullen genieten van het uitzicht op de zee vanuit de 2-slaapkamer villa. 01 - Saint Marie Beach House villa beschikt over een badkamer met een apart toilet en een douche. De badkamers hebben ook handdoeken voor extra comfort.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    01 - Saint Marie Beach House Conde  Logo foto 01 - Saint Marie Beach House Conde  Voorzieningen foto 01 - Saint Marie Beach House Conde  Buitenkant foto 01 - Saint Marie Beach House Conde  Faciliteiten foto 01 - Saint Marie Beach House Conde  Kamer foto 01 - Saint Marie Beach House Conde  Wastafels foto 01 - Saint Marie Beach House Conde  Interieur foto 01 - Saint Marie Beach House Conde  Faciliteiten foto 01 - Saint Marie Beach House Conde  Keuken foto 01 - Saint Marie Beach House Conde  Mensen foto
    Huis met 2 Slaapkamers

    Grootte: 70 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij 01 - Saint Marie Beach House Conde

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van 01 - Saint Marie Beach House Conde

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Brazilië

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken beschikbaar in 01 - Saint Marie Beach House villa?
      Ja, een ingerichte kitchenette, samen met een koelkast, een broodrooster en keukengerei, is beschikbaar in 01 - Saint Marie Beach House villa.
    • Kan ik mijn huisdier meenemen naar 01 - Saint Marie Beach House villa?
      In 01 - Saint Marie Beach House villa kunnen gasten hun huisdieren meenemen.
    • Welke bekende bezienswaardigheden liggen er in de buurt van 01 - Saint Marie Beach House villa?
      Gasten van 01 - Saint Marie Beach House villa kunnen onder andere het Praia de Carapibus (1 km), het Strand van Coqueirinho 3) en het Love Beach 3,1) verkennen.
    • Beschikt 01 - Saint Marie Beach House villa over spa?
      Degenen die in 01 - Saint Marie Beach House villa verblijven kunnen ontspannen dankzij een solarium.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    01 - Saint Marie Beach House Conde